| popescu1234567 a întrebat:

Sunt disperat de vreo 2 zile.
Am intretinut o relatie sexuala cu o tipa care nu o cunosteam de mult timp.Din greseala mi s-a rupt prezervativul in ea, dar nu am ejaculat in ea deoarece am realizat din timp.Sun disperat ca in cazul in care mi s-a rupt prezervativul in ea si am tinut putin penisul in ea sa nu imi fi dat vreo boala gen sida.Se poate lua vreo boala la cum mi s-a intamplat mie.Va rog sa ma ajutati poate voi ati auzit de vre un caz similar ca al meu.Sunt disperat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ea e bolnava, este posibil sa fi contactat virusul. Cel mai bine consulta un medic, fa'ti niste analize.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se pot contacta BTS ( boli cu transmitere sexuală ) - dacă tipa are aşa ceva - deoarece ai intrat în contact cu secreţia vaginală a fetei.

Mergi la medicul de familie pentru Trimitere la analize.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate linkul asta te ajuta.
http://www.unica.ro/......24949.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca esti disperat,consulta un medic, nu sta asa.
Daca ea are vreun BTS sa zicem, orice, automat ai si tu.
Trebuie sa urmati tratament amandoi.
Poti merge la o policlinica privata sa faci analiza pentru HIV/SIDA.
Te pup, aveti grija de voi!

| mihay88 a răspuns:

Daca esti ingrijorat din cauza asta poti sa mergi la orice policlinica privata si sa faci o analiza pentru HIV/SIDA. Costa in jur de 50 de lei daca stiu eu bine, dar nu cred sa ai atat ghinion. Dar pentru linistea ta eu asta ti-as recomanda. Multa bafta si numai bine.

| Marina_Marinescu_1989 a răspuns:

Cel mai bun raspuns il poti primi de la un doctor specializat oricum daca fata avea aceasta boala posibil sa o ai si tu acum, dar viziteaza un medic si vei sti cu siguranta.

| Marydouapuncted a răspuns:

Daca ea are sida, ai si tu.Sida nu se ia atat de usor, si in plus trebuie sa aiba macar unul din voi.Sida ori e din familie, ori ea a mai facut asa ceva inainte cu altcineva care avea sidathinking

Totusi eu zic sa consulti un medic.