| JuSt222 a întrebat:

am si eu o probleam..Acum 4 zile am intretinut relatie sexuala cu o fata si m-am protejat.Problema este ca mi-a aparut pe penis un fel de dunga rosie care ma mananca in momentul in care port blugi si sunt mai strans in acea zona... Am folosit prezervativ? Ce s-o fii intampat de rupt nu cred ca s-a intamplat deoarece era intreg cand l-am scos.Se poate sa fii luat vreo boala? Va rog mult sa ma ajutati crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Poate te-ai iritat thinking sau poate ai vreo alergie din cauza latexului, daca nu-ti trece mergi la ginecolog

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinNxD):

Daca taceai filosof ramaneai. Auzi tu sa mearga la ginecolog. laughing Ala-i doctor pentru doamne mestere.

| greyhound a răspuns (pentru AlinNxD):

Urolog, asta ca sa nu ramai...

| AlinNxD a răspuns:

Mda. recunosc ca am gresit, dar pe moment nu mi-am dat seama, stiam ca am facut o greseala, am stat ceva pana am trimis raspunsu dar nu mi-am dat seama... mda... ni se intampla tuturor, imi sariti toti in cap acum. laughing))

| JuSt222 explică:

Sau poate fii din cauza ca mi s-a rupt ata? Se mai vede f putin...Nu a curs sange deoarece sunt Circumcis...

| Duque_El_1990 a răspuns:

Eu am patit tot cam asa ceva se numeste sculament si se manifesta in diferite moduri