| Tiffany1333 a întrebat:

Sunt fata.Am 14 ani și 1.63.Ce as putea face sa cresc cel puțin până la 1.75?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sport, foarte mult sport!

| Fatayou a răspuns:

Poti practica un sport anume gen handbal sau basket

| emayperritos a răspuns:

Ai putea sa faci zilnic sarituri.

| Sbsbsb2001 a răspuns:

Sport

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci sa faci diferite sport-uri, dar iti spun din proprie experienta iubita mea are 1.69 si are 17 ani si eu cu 1.83 nu se simte deloc mica, chiar fetele mai mici de inaltime sunt mai dragute