| ipariloti a întrebat:

Sunt gravida in luna a 4-a, dimineata cand ma trezesc mana imi este amortita si umflata. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si la medic de ce nu mergi? Poate fi o afectiune neurologica sau de circulatie periferica! Nu manca sarat sau condimentat si hidrateaza-te 2-3 litre pe zi, miscare in aer liber.
Sanatate.
Pa, pa.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ai adormit pe ea i sa aprot sangele si se duce mai usor si amorteste si se umfla e normal mie imi place cand se intampla asta ma gadilalaughing

| xxdd a răspuns:

Poate ai dormit pe mana sau ai tinut`o intr-un fel mai nepotrivit thinking

| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy Poate dormi pe mana. Si daca tu dormi pe mana e normal ca mana sa se umfle si sa fie amortita.

| yoio_5684 a răspuns:

Trebuie sa te controlezi, eu am avut aceiasi problema dar in ultima luna m-au controlat dar nu mi-au explicat bine care e motivul oricum cel mai bine e sa mergi la control.succes

| nareil a răspuns:

Este normal.