| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata ma cam trezesc cu fata umflata, stiti cumva care ar fi cauza sau este ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Poate ca ai stat in curent, oricum nu este bine cel mai bine este sa dai fuga la medic pentru ca aceasta problema de sanatate nu poate fi tratata asa, de la distanta, poate ca este si ceva f grav sau poate ca nu ...numai la un spital la camera de garda la urgenta te poate lua repede si fara sa ai bilet de trimitere si ti se face si urgent asta ...asteptam vesti si numai bine. Lucien.

sa ai buletinul la tine si succes! asteptam sa ne spui ce a fost

daniela
| daniela a răspuns:

Retii apa in organism... mananci sarat?

Laur
| Laur a răspuns:

Incearca fara perina cateva nopti s avezi daca se repeta, poate e alergie la penele/puful din perina.

| Moneyandfame a răspuns:

Perfect normal.No worries.

| funnymantm a răspuns:

Normal in nici un caz nu este happy. cel mai probabil o reactie alergica. si faza ca retii apa si te umfli se adevereste numai daca iei medicamente care iti interzic sa mananci sare. Si eu am chestia asta primavara dar am perna anti-alergica big grin.

| andreig a răspuns:

Faci parte din familia dovletilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce varsta ai, ce medicamente folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
O posibila afectiune a aparatului renal.
Deci mergi la un medic urolog pentru investigatii si tratament.
Sanatate.
Pa, pa.