| giulia283 a întrebat:

Sunt in acea perioada a lunii care e pe sfarsite adica e terminata aproape si mi-am facut analize si mi le-a cerut pe cele de urina dar nu se vede sange in urina pentru ca am verificat. Poate influenta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Nu draga,
daca esti curata
nu are cum sa se vada
sange in urina

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Da. Analizza la urina nu se face in timpul mestruatiei. Ar trebui sa mai astepti happy Orici e poate intelege happy