| anonimbuc21 a întrebat:

Sunt in grup voluntari isu sau smurd sau orice alt voluntariat sanitar care sa aibă afecțiuni cronice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Care grup?

| anonim3248 a răspuns:

În sistem se pot încadra oameni și cu boli cronice doar în anumite situații.

| anonim3248 a răspuns:

În sistem poți intra și cu boli cronice doar în anumite situații.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Tu nu poți să faci nimic ca să ajungi unde vrei dacă ai boli cronice.

| trophin a răspuns:

Esti sau doar pui intrebare?