| laudima22 a întrebat:

Sunt tânăr și neliniștit. Nu, nu.
De ceva timp mi-a apărut păr alb în cap, fire albe multe. Eu eram cu ideea de a mă vopsi iar mama mea mi-a spus sa nu fac asta, sa las parul așa alb. Voi ce părere aveți, firele albe, repet și în fața, și în spate mai peste tot... 22 ani. Mersi fain!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Endy22 a răspuns:

Eu sunt pentru natural. Femeile apreciaza in primul rand personalitatea unui barbat. In ziua de azi sunt foarte multu tineri cu fire albe de par. Poti sa faci si tu comparatie intre cei ce se vopsesc si cei care au preferat sa ramana asa si iti vei da seama si tu ce e mai bine.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu te vopsi. Parul alb nu e urat.

| Crackman a răspuns:

Bai te imbatranesc acele fire zic din propria experienta

Răspuns utilizator avertizat