| GabrielGL a întrebat:

Salut, pentru un barbat 35 ani cu fire albe ce sampon sau produs recomandati pentru a acoperi firele albe fara a vopsi? Mersii...

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este un sampon pentru asa ceva si eu am 3-4 fire albe mari si am folosit acel rahat de sampon Simpliq anti-incaruntire, o vrajeala ieftina bine nu chiar ieftina 40 de lei aruncati aiurea pe geam...
Deci sa nu credem reclamele mincinoase ale golanilor din comert.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca exista asa produs, ca si noi femeile l-am fii folosit daca exista.
Sunt vopsele temporare sau permanent in comert, speciale pentru barbati. Intra in farmacie si intreaba, sau la un magazin unde se vand si vopsele de par.
Trebuie sa mergi in persoana, ca vanzatoarea sa-ti poata vedea culoarea parului si sa-i dea o nuanta apropiata parului tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Personal, imi plac barbatii cu tamplele grizonate.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu exista asemenea sampon. Dar tu stii care este repartitia ideala a metalelor la barbat? Aur in buzunar, argint in par si otel in organ.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Am vazut reclama la televizor.Sampon Simpliq.35, 5 lei pe farmacialapretmic.ro.