| Radandam a întrebat:

Sunt tineri de aici până în 25 de ani câte vor sa facă vaccinul pentru covid19? Cu care vaccin ați face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Fac doar cu Samsung, sau eventual Huawei, dar am auzit ca mai durează cam 2 ani să lanseze.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu-l voi face nu sunt de acord cu vaccinul este doar părerea mea