| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Suplimentele de la Aloe Vera Forever sunt bune? Vrea sa bea un neam de-al meu. Sunt vitamine 100%?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu garantez. Asa ca mai bine neamul tau sa se intereseze ce bea. Nu trebuie baute toate tampeniile la care se fac reclame. Naivitate 100%.

| CuriousStuff a răspuns:

Vitamine 100% nu sunt nici vitaminele pe care le iei din farmacie.
Cat despre suplimente, mai bine sa-si cumpare aloe vera si sa manance, decat sa ia suplimente. Cum a zis darrio, naivitate 100%, nu crede tot ce vezi la TV sau ce citesti pe net, 70% din informatiile din domeniul public sunt (complet) eronate.