| profesorul123456789 a întrebat:

Tata are 1.80 cm mama 1.69 cm, eu am 14 ani si am 1.66 cm si seman foarte mult cu tata la fizic. oare o sa am inaltimea de 1.83 cm -1.84 cm la 18 ani? (am mai pus intrebarea aceasta dar era gresita). FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Takocska a răspuns:

Poate depinde numa de genetica din care parte ai mostenit mai multhappy Poti sa ajungi pana la 185 sau mai mult poti sa ajungi numa la 170-175 si sa te opresti asta nu se poate spune asa numa ca inca esti in crestere si ai sanse sa ajungi pana la 183 linistit. Da totu depinde de genele talehappy