| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Te ajuta si sa scapi de disfunctia erectila medicamentul sunvert?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunvert nu este medicament. Este supliment alimentar. Un fel de apa sfintita pe rana. Pentru asa ceva trebuie mers la medic fara rusine. Cu cat tratezi mai repede, cu atat nu ai urmari grave ulterioare.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Salontanul):

Pai am fost si mi-a spus sa iau suplimentul asta

| Salontanul a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Cauta alt medic! Suplimentele isi fac treaba, daca si-o fac, in timp lung. Trebuie sa le iei 6-9 luni.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Salontanul):

Si medicamentele in cat timp isi fac treaba? Astea pentru disfunctie

| Salontanul a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Depinde si de gravitatea bolii. O luna, doua de tratament cu interval de o saptamana. Numai medicul poate spune.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Salontanul):

Si suplimentele doar in 6-9 luni?

| sierra1 a răspuns:

"ameliorarea functiei sexuale" - așa zice aici

https://www.catena.ro/cuplu-si-sex/pentru-potenta/sunvert-x-30cpr

| VulpeaDinUmbra explică (pentru sierra1):

Deci nu te vindeca?

| sierra1 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Tu ai citit ce ți-am trimis?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru sierra1):

Da, am citit