| MrBlueEnergy a întrebat:

Ticurile. Cum scapam de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca chiar sunt enervante sau multe putem apela la un doctor psihiatrul care iti va prescrie cateva medicamente ca ticurile sa dispara incet incet sau sa isi piarda din frecventa.Cunosc persoane care au scapat cu ajutorul acelor medicamente.Asta e valabil doar cand ele sunt prea enervante si prea multe.Numai bine, sanatate

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pur si simplu te abtii. Noi suntem oameni si ne putem controla, corect nu?

| nicole94 a răspuns:

Nu stiu straight face am si eu nevoie de ajutor la intrebarea astacrying