| DariaZ a întrebat:

Știe cineva dacă îmi pot opera copilul de fren lingual la Marie Curie București? Pana acum au spus ca nu fac internări, decât cazurile grave și cei care au covid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Cel mai bine il operezi la o clinica privata, no stress!

| Yuoia a răspuns:

Atata timp cat nu e nimic urgent, nimic grav, mai asteapta si tu.
Ce daca vorbeste rarait sau sasait.

| Stefania975 a răspuns:

Buna, dacă vrei sa îl operezi repede poți încerca să te duci la ei, la upu. Sigur dacă îl va vedea un medic chirurg îl va opera