| Anonimow a întrebat:

Crema de galbenele vindeca ranile mai repede? adica mereu am cosuri mari care le strang si dupa se fac rani care imi trec greu....si cam cat ar costa crema de galbenele?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Crema de galbenele este buna pentru rani.Dar asa nu vei scapa de cosuri. Le tot storci si te tot chinui sa vindeci ranile.Mergi la dermatolog si vezi ce tratament poti face.

| TheSmith a răspuns:

Daca le tot storci, o sa ramai pe fata cu niste gaurele.Mergi la dermatolog pentru a urma un tratament.Crema de galbenele este buna pentru vindecarea ranilor, pentru cicatrizare, si costa aproximativ 10lei.

| EuDeeu a răspuns:

Crema de galbenele este foarte buna pentru rani, dar nu pentru cosuri. Costa in jur de 10 lei.Sunt creme de galbenele si cu propolis(miere de albine)