| laura23 a întrebat:

Tinctura de propolis este buna pentru cosuri? Am niste cosuri cam mari in barba si nu mai stiu cum sa scap de ele. Am cumparat Mibazon, si chiar ma ajuta insa, am cateva in barba si 2 cosuri pe fata, aproape langa ureche si nu stiu cum sa scap de ele, sunt asa ca 2 unflaturi si le am de vreo 2 luni crying si nu stiu cum sa scap de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da, dar mai bun este aknesol

| jana_2486 a răspuns:

Incearca eryfluid solutie. le usuca. scapi garantat de ele in cateva zile (daca nu umbli la ele )