| laura23 a întrebat:

Buna :*:* revin cu vechea mea problema. Cosurile. De aproximativ o luna si jumatate folosesc Mibazon. La inceput nu am crezut ca o sa mearga deoarece era prea ieftin, si e de la farmacia veterinara.Insa surpriza cosurile mi-au trecut in proprtie de 80 % chiar si pe frunte, unde aveam cele mai multe, si cihar si monstrii aceea cu cap galben de pe barbie au disparut. Insa din primavara mi-au iesit cateva cosuri din acelea rosii pe obraz, apropae de ureche, si nu mai stiu cum sa mai scap de ele. De fapt, parca mi-au trecut insa au ramas sa niste pete rosii, ca nistw bubite care s-au uscat si nu stiu cum sa scap de ele! Mai am 2 care sunt mai mari langa ele. Va rog sa ma ajutati sa scap de urmele alea sau ce or fi ele ca nici macar nu imi pot da seama daca sunt cosuri sau nu. Multumesc.

1 răspuns:
| Aenoenienanonim a răspuns:

Stiu exact cum te simti si iti voi spune realul tratament pentru cosuri( Sexul )winking bubitele alea o sa treaca in timp...asa se intampla cand iei sfaturi de pe toate siturile.winking. ai folosit vreo prostie de crema sau gel happysi eu la fel sa stii happy