| anonim_4396 a întrebat:

Tipa a stat pe spate, iar eu cand i-am facut cu gedetu in interior cum ar veni cu fata palmei in jos, nu cu palma in sus i-a iesit ceva. alb si usor namolos ca si resturile de la sperma cand nu e spalata de pe pl in timp (folosim prezervativ, nu e de la mine)ce e chestia aia alba si vascoasa. dar nu lichida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este leucoree (poale albe) și are rol de protecție a florei vaginale și în mod normal nu trebuia să faci cunoștință cu ea pentru că tipa trebuia să se spele înainte de contact, nu prea le are cu igiena intimă dar de iubit se iubește, neigenic. Acest lucru o fac ambii parteneri, și înainte și după.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

E o scurgere normala. poate avea variatii de culoare si consistenta de la persoana la persoana. asta nu inseamna ca nu s-a spalat. in momentul in care tu ai excitat-o, s-a produs lubrifierea vaginului, in eventualitatea urmarii unui act sexual.

| lora3u a răspuns:

AiureaPeBanda : asta e intrebarea : ce e chestia aia alba si vascoasa. dar nu lichida?

| gioia a răspuns:

E o secretie normala daca nu e cumva urat mirositoare desi nu cred ca ai mirosit-o. Nu are nici o legatură cu spalatul ci cu fatul ca tipa era excitată atat tot

| MyFirstLove a răspuns:

Si intrebarea ii?