| IkilledKenny a întrebat:

Am o problema, aseara m-am trezit ca am avut nevoie la toaleta. Si cand m-am dus, pe chilotei era o pata alba si vascoasa, leita cu sperma. Eu sunt un copil si nu am facut niciodata s3x. Si nici nu m-am sarutat vreodata sau chestii din astea. Ce credeti ca era si ce se intampla cu mine?

7 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Din cate stiu alea sunt secretii. Deci nu prea cred ca ai de ce sa iti faci griji dar daca e sa nu te simti bine si simti ca ceva nu e in regula atunci poti sa le zici parintilor ca ai vrea sa mergi la un control.

| ynna93 a răspuns:

Hm`.asa are orice fata stai linistita.cresti.asta`i raspunsu.bye bye.foloseste protejlipuri.winking

| gigel68 a răspuns:

Te transformi... era luna plina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de unde stii ca era "leita cu sperma"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma chiar te cred duduie.Dar nu cred ca te pot ajuta pentru ca nu-s fata si n-am avut asemenea probleme.Du-te la un ginecolog si tu.Numai bene.

| EmoGyrl a răspuns:

Poate fi secretie

| IkilledKenny explică:

@Harciog, pai exista filme cu astfel de chestii
2 la mana, intr-o tabara, un baiat statea cu mine si cu o prietena in camera, si a inceput sa faca ceva singur, si noi l-am vazut. Si am vazut cum arata. Dar nu am pus mana. Dar din cate stiu e lipicoasa asa.