| bitzaxp90 a întrebat:

Tocmai am baut un pahar dintr-un suc vechi de 1 an si care va expira peste cateva zile. Mi s-a parut un pic cam acru la gust dar totusi l-am baut ca mi-a placut.
Mi se poate intampla ceva de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mai ai cateva ore de traitsad
Imi pare rau pentru tinecrying
Condoleante!

Just kidding!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ti ai pus intebarea asta inainte sa bei? Poti sa faci o indigestie desi la cate chimicale sunt in sucuri...