| ionnik a întrebat:

Acum doua zile am pulverizat cu un parfum in camera si cred ca a nimerit si pe pahar pentru ca am baut apa din el si la sfarsit apa avea gust a parfum parfum
credeti ca mi-a daunat cu ceva? mi-e teama ca poate imi dauneaza cu ceva sau ca ma poate otravi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Stai putin, tu ai baut apa dintr-un pahar pe care nu l-ai mai spalat de 2 zile:O?

| ionnik explică (pentru unknownn):

L-am uitat pe masa cat amm fost plecata m-am uitat la el sa vad daca e murdar si nu era asa ca de sete am pus apa direct in ala

| unknownn a răspuns (pentru ionnik):

A stat 2 zile pe masa, si tu ai baut dupa aceea apa din el:O, iti dai seama cate bacterii se prinde de el in 2 zile?

| ionnik explică (pentru unknownn):

De obicei am o sticla si beau doar din sticla. asa sunt obisnuita

| XatomisX a răspuns:

Lol esti ciudata i-ati o viata eu cand ma parfumez peste tot dau sare si in gura si in ochi straight face ce sa aiba domanee esti prea fricoasa

| Mădă0611 a răspuns:

laughing Nu patesti nimic. Eu am baut un pic de clor, din greseala, si n-am murit laughing nici macar nu m-am simtit rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am inghitit, dar nu am patit nimic....frate nu e o sticla plina sau o mega doza. mai ales ca in apa isi pierde efectul

| ovidiu8msn a răspuns:

Stai linistita. Respiratia ta va mirosii mult timp a parfum de camera.winking

| Obsolete a răspuns:

Nu ai ce sa patesti crede-ma am m-ai inghitit si eu parfum din greseala vroiam sa mad dau cu sprei si era unul m-ai ciudat(forma) si mi-a venit direct in gura eu aveam gura deschisa si nu am patit nimic.

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Nu e nicio problemă, nu-ți fă griji!

| CyberEye a răspuns:

laughing nu patesti nimic stai linistita, eu aveam un spray deala de gura si l-am umplut cu parfum si i-am dat la un coleg laughing apai mi-a tras una si gata no patit nimic, dar eu am baut si o gura de spirt sa vad cum ii rolling on the floor) n-am patit nimic dar are 70% alcool si mi so uscat gatu laughing)

| Bobo_Cornelia_1979 a răspuns:

Dar care lucreaza in domeniu cat fixativ inhaleaza? ar trebui sa moara inainte devreme toate coafezele....vezi pregateste-te