| Maream a întrebat:

TPU noaptea asta nu am dormit deloc m-am trezit la 6 dimineata. Ma doare capu' si toate se invart cu mine. Ce dracu sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandraEpureanu a răspuns:

Daca poti, incearca sa te culci acum sau la pranz; daca nu, atunci o cafea sau o alta bautura pe baza de cofeina, ar trebui sa te faca functional pentru cateva ore. happy

6 răspunsuri:
| eulliric99 a răspuns:

Culca-te sau i-a o pastila!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai dormit deloc, cum de te-ai trezit?
Concluzia, ai avut un somn neobișnuit și agitat.
Să nu faci dracu.
Au trecut peste ani de atunci.
Sper că ți-ai revenit.

| SmRpT a răspuns:

Sa dormi!

| BBiiiaa a răspuns:

Pai daca nu ai dormit ai o migrena. Incearca sa te odihnesti, dormi, fa. ti un ceai de tei sau musetel cu miere.

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Fa o baie, mananca ceva si apoi incearca sa te odihnesti. Sau poti sa iei o pastila si sa iesi afara sa faci o plimbare..Cum vrei.

| mix204010 a răspuns:

Pentru mai multe raspunsuri accesati www.stirimedia.com categoria Medicina