| ClaraLove a întrebat:

TPU raspuns urgent! Ma mai duc la scoala daca ma doare burta teribil de rau? Ce-mi recomandati? Repede ma grabesc sa nu intarzii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te mai bine la doctor.

| DrunkenRat a răspuns:

Nu prea ar trebui. Adica orice prostie in gen are si crize, iar crede-ma, nu ai vrea sa ti se intample in mijlocul orei. Mai bine mergi la un medic. happy

| doc69 a răspuns:

Du-te la doctorul de familie

| radu1900 a răspuns:

Eu am in clasa a 4a in fiecare vineri eu nu ma duceam la scoala deci in nicio vineri nu ma duceam si luni merg ma intreaba si ii zic ca m-a durut burta dar absente nu aveam mergeam cum vroiam eu la scoala acum sunt in a 5a si ne obliga sa aducem scutire bine aduc scutire dar de ce trebuie sa aiba stampila scolii pe ea? eu sunt din Bucuresti scoala 97 sectorul 4 si eee destul de enervant

| leucadaniel a răspuns:

Nu te du
e mult mai bine iti zic eu