| anonim_4396 a întrebat:

Tpuuuuuuuu! big hug Mare dilema confused Mi-a intarziat menstruatia 8 zile straight face si nu inteleg de ce? thinking posibil sunt racita! Relatii sexuale nu am intretinut de 4 luni! straight face Mai poate fi ceva de atunci acum? thinking Mi-a venit ianuarie, febr, martie regula. Aprilie nop! Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

happy Nu cred ca ai vreo problema.
Inca nu s-a reglat. Unora le intarzie si 2-3 luni. Nu ai de ce sa-ti faci griji, mai ales daca nu ai mai intretinut rel sexuale de 4 luni.
Numai binebatting eyelashes

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu e nimic inregula, se poate si intr-o luna sa nu-ti vina de loc in in urmatoarea luna sa vina de 2 ori.
Succes si O seara placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt extrem de multi factori care pot influenta menstruatia, de la modificarea alimentatiei/stilului de viata, pana la o banala raceala. Daca banuiesti ca ai prins o raceala, atunci acesta e, cel mai probabil, motivul intarzierii.In orice caz, nu e nimic in neregula. O eventuala sarcina iese din discutie, in cazul de fata.Numai bine.