| catzelushdeplush a întrebat:

Trebuie sa imi vina menstruatia acum 5 zile dar nu mi-a venit:-s Nu am intretinut niciodata relatii sexula, nu stiu ce poate fi. De cateva luni incoace mi-a venit regulat dar acum mi-a intarziat. E ceva normal? big grin

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Se rezolva de la sine problema!

| mona a răspuns:

Te ai racit acolo jos, stai linistita ca o sa ti vina, e ceva normal

| aryana1991 a răspuns:

E o dereglare hormonala sau o raceala la ovare deci nu trebuie sa iti faci griji

| Dimineata a răspuns:

Mi s-a intamplat acelasi lucru, si aceeasi situatie ca tine, doar ca mie mi-a intarziat cam vreo 10 zile. Presupun ca e raceala la burta cum spune "l0la". Sti cum e toamna te prinde frigul dintr'o data.

| ZORRA a răspuns:

Esti racita la burta daca intr-adevar nu ai intretinut relatii sexuale nu iti face griji nu ai nimic

| bebem a răspuns:

Daca ai facut recent vreun antibiotic...se poate sa fie o cauza. daca nu ai facut niciun antibiotic at e doar o dereglare hormonala, dar nu grava