| slayer09 a întrebat:

Trag la sala si vreau sa stiu si eu cum e bine sa repartizez grupele de muschi pe intreaga saptamana (luni-vineri).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeAdrian a răspuns:

Salut.iti scriu aici un program pe care il fac majoritatea la sala.
Luni-Piept+triceps
Marti-Spate +biceps
Miercuri -pauza
Joi -picioare+abdomene
Vineri-Umeri+trapez
Acuma depinde cat de des vrei sa mergi cum vrei uu sa iti faci programul... Cel mai indicat ar fi sa ai o Zi pauza intre antrenamente. Exista si o alta grupare a grupelor mari de muschi.
Luni-piept+biceps
Marti -spate +triceps
. dupa parerea mea prima e cea mai indicata. bafta

1 răspuns:
| fryekid a răspuns:

As vrea sa ne vedem la mall man