| мιcυтѕαααα a întrebat:

Trebuie sa imi fac analize la urina ca mi-e rau si vomit si trebuie sa aflu ce am. Astazi m-am excitat uitandu-ma la un videoclip porno. Se va vedea la analiza urinei ca m-am excitat? Heeelp!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

La analiza Urinei nu se poate vedea daca te-ai excitat sau nu. In urma unei analize de urina se pot vedea de exemplu daca ai luat droguri, ph/aciditatea acesteia si daca evident rinichii tai functioneaza in parametrii normali. (Parerea mea)

3 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Nu pare.e stupind ...nu apare!

| Diabl0 a răspuns:

laughing Sa fim seriosi, mai ai putin si spui daca se vede ca respiri.

| regele1 a răspuns:

Nu prea cred, din cate stiu eu rezultatele vin pe o foaie (de obicei tiparita la imprimanta) si nu cred ca au o categorie si pentru asta...