| nuconteaza777 a întrebat:

Buna, trebuie să fac o analiză generală a urinei, întrebarea este: se vor vedea în urina drogurile(cocaina)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cocaină intre 2-4 zile proba urinara, sange -24 de ore

https://www.drugcom.de/......en-werden/ aici poti vedea toate drogurile

lsd 1-2 zile
hero -1-4 zile

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasă să treacă câteva zile.

| siriusblack98 a răspuns:

I-auzi ma, unii mai au bani si de droguri pe vremurile astea.

| StrongHeart a răspuns:

Eu zic sa te pisi pe el de cox.
Gandeste-te ca daca pleaca cu o puritate de peste 50% de la mama ei din America de Sud,pana ajunge la noi, in Europa de est, isi schimba mult structura ca baga toate prostiile in ea dealerii de strada si abia ajunge la 15% pura, in rest numai chimicale care iti distrug sanatatea putin cate putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un caz pierdut daca i ei asa ceva, sorry ca iti spun

| nuconteaza777 explică (pentru anonim_4396):

Nimeni nu a cerut părerea ta.

| Catalin77945 a răspuns:

Depinde cand le-ai luat.

| xilef123 a răspuns:

De unde ai tu bani de coca?