| UmbraDeVulpe a întrebat:

Trebuie sa te ingrijorezi daca nu se mai trage singura pielea de pe capul penisului cand e in erectie? In adolescenta mi se tragea singura cand era penisul erect dar dupa ce am devenit adult gata, nu mai, e ok sau? Mai am si acum erectii puternice dar nu se mai trage singura pielea de pe cap... Oare ce e? Sau oare e din cauza ca atunci cand e acoperit capul penisului nu am erectie asa puternica sau? Si e ok asta sau ar trebui sa ma ingrijorez sau ceva? Ca parca asa e, ca atunci cand e acoperit capul penisului nu am asa puternica erectie si poate ca de aia dar dupa ce trag eu de pielea aia mai am si erectii puternice. Deci ce ziceti? E ok atunci sau nu prea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
37 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ar trebui, indica fie probleme cu ficatul (ceroza hepatica), fie grăsime pe organe (grăsime viscerala), ambele de asemenea foarte grave

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cam așa rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cam așa, însă rezultatele nu vor apărea din senin, va fi nevoie de motivație și disciplinăbig grin
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Este un aspect local al țesuturilor. Testosteronul este un hormon care determină sexul.