| secretttttttttttttt a întrebat:

Buna TPU am 17 ani si cand este fleasca penisul,capul penisului este acoperit de piele si cand este in erectie se beleste jumatate,nu simt nici un simtom al fimozei,oare sa am fimoza, sau este din cauza ca sun virgin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai nimic, asa e normal! Doar nu te astepti ca pielea de pe penis sa fie la fel de lunga ca penisul? big grin
Când nu vei mai fi virgin se va beli de tot... big grin Bafta!

| secretttttttttttttt explică (pentru lpavel):

Da mersi si cand penisul este in stare fleasca adica mort este normal ca capul penisului sa fie acoperit cu piele pana ce nul belesc?

| lpavel a răspuns (pentru secretttttttttttttt):

Da, foarte normal asa au toti!

| secretttttttttttttt explică (pentru lpavel):

Mersi mult

| ianis88 a răspuns (pentru secretttttttttttttt):

Salut. uite acum ma uit pe acest site si am vazut intrebarea ta. sper sa nu fie prea tarziu. am si eu o intrebare la tine: cand e in stare de erectie penisul, poti sal decalotezi? sau sa.l belesti? daca nu poti, inseamna ca ai fimoza, daca poti, e ok. nu.ti face griji. eu am 22 de ani si am avut fimoza. au trecut 5 saptamani de la operatie. nu e o chestie grea sau gen sa te sperie. orice intrebare ai, aici ma gasesti big grin

| aumih16 a răspuns:

Nu mai pot de ras hahahaaahahahahahahahahhahaahahahahahaahahahaahahaahahhaahahhaahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahaahahahhahahahaahahahhahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha