| ramona11ramona a întrebat:

Un medic dermatolog din Braila?
adresa?
sa fie din braila
urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Policlinica stomatologica de la Plantelor, in spate la Scoala 18, dr. Corbu Gevria.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ahhh...scuza-ma, te rog...am citit pe diagonala si am inteles "stomatolog". Unde am o durere crancena de masea. Inca o data, imi cer scuze.

| mcosmin a răspuns:

Este unul pe langa concordia...nu stiu exact unde...sau la spitalul judetean cu trimitere de la medicul dermatolog