Întrebare recomandată | lary67boy a întrebat:

Un medic dermatolog buna, va rog, din Braila? e urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e urata inseamna ca e mai putin competenta?

| 24082000 a răspuns:

Scuze da' nu stiu

| SirxSensei a răspuns:

La clinica LaurusMedical.

| claudiaptpr a răspuns:

Nu e nici un medic dermatolog bun in Braila. Du-te la domnul doctor Tatu Alin in Galati.

| TranquillaMDFK a răspuns:

Cu ce problema?

| Iuliana_Cristina_2000 a răspuns:

Dr.Stanescu Cristina e buna, eu am fost la ea pentru niste iritatii si chiar mi-au trecut!

| carmencernescu a răspuns:

Dr Stanescu Cristina ( nu e rromhee hee ) e foarte buna
viziteaza-mi blogul
https://carmencernescu.wordpress.com/