| Joker3134 a întrebat:

Un medic poate sa isi dea seama daca ai hiv sau un herpes iei virusul, după 2 luni de la infectare poate sa observe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar aparatura medicala dezvaluie

| RAY a răspuns:

Nu,doar prin analizele de sange, ti-am spus si cum

Răspuns utilizator avertizat