| Paix a întrebat:

Un mic ajutor.
Deci del a ce varsta e recomadat sa te apuci de :
Box :?
Kick-Box:?
MMA, UFC?
Si cam pana la cat poti.?
(Multumesc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Cam de la 11

| Paix explică:

Nu ati inteles intrebarea... eu zic cam la fiecare sport la ce varsta e recomandat, si pana la cat?
App e tarziu sa ma apuc de kick-box la 18 ani si dupa aia la 20 de mma?

| DuduRadu a răspuns:

Eu practic de la 13 ani am 16 ani si sper sa nu ma las pana mor.La sala am un coleg de 60 de ani aprinde lumina cu piciorul.