| emaopris a întrebat:

Am o curiozitate ciudata. Crede cineva în Apocalipsa Zombie? Este adevarat, exista un virus care transforma oamenii morti în zombie, sau îi readuc la viata pentru câteva ore? Aș vrea sa nu primesc răspunsuri la misto, pur si simplu am gasit un link pe internet despre aaa ceva. Mi-as dori sa nu cred că este posibil sa existe asa ceva sad

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Momentan nu exista asa ceva, dar poate pe viitor este posibil avand in vedere ca experimentele nu se opressc.