| BuffaloSoldier a întrebat:

Un pachet de tigari iti poate afecta vocea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fumatul in timp iti afecteaza si vocea si sanatatea

| Andersen2k18 a răspuns:

Fumatul iti poate ingrosi vocea, dar nu e benefic pentru organism, ci e toxic. Eu zic sa te lasi de fumat de pe acum, pentru ca e mai greu daca nu o faci din timp. Caci vocea se ingroasa singura la o anumita varsta, gen 14-18 ani.

| Rares2k17 a răspuns:

In general nu. Dar in cazul meu mi-e mi sa mai ingrosat vocea de cand fumez.

| Rares2k17 a răspuns:

In general nu. Dar in cazul meu mi-e mi sa ingrosat vocea de cand fumez.

| Flapjacksssss a răspuns:

Doar de la unul?=]]]
Crede.ma ca nu, fumez de doi ani si n.am nimic