| XatomisX a întrebat:

Un sampon bun anti cadere a parului si unul care sa functioneze stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Siilvannaa a răspuns:

Revalid [Se gaseste in farmacii]
opreste caderea parului insa iti creste parul repede de la el.
Dar e bun happy
Bafta.

| XatomisX explică (pentru Siilvannaa):

Pai e bine ca si asa sunt baiat am par de 15cm il vreau de 30 laughing e bun daca creste repede sper sa nu mai pice din cate vad 250ml e 40 de lei e scump dar sper sa merite happy

5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

De la oriflame iti recomand 2 sampoane.
1. Şampon pentru refacerea părului deteriorat HairX Repair Theraphy.
Si apoi dupa ce ti se reface si nu iti mai cade il folosesti pe asta :
2. Şampon protector pentru păr HairX Summer Care.

| danielaxyz a răspuns:

Sampon cu petrol, Petrole Hahn

| Genessis a răspuns:

Incearca samponul Gliss Repair.Este foarte bun.

| dragonladyflame a răspuns:

Clear.the best.si foarte tare e ala doi in unu cool cu ice menthol happy