| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Unde este cel mai bun Spital de recuperare NeuroMotorie din Romania dupa parerea voastra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper din fericire ca nu a fost nimeni nevoit sa le încerce pe toate

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru suntserios):

Si eu sper la fel. Eu am întrebat doar din cele văzute care a fost cel mai bun in opinia lor din toate punctele de vedere!

| qest11 a răspuns:

La Iasi e un spital de recuperare, destul de bun, vine lume din toata tara.

| DenisaO98 a răspuns:

Clinica Centrokinetic din București. Adevărul este că sunt prețuri mai mari, dar toți sunt profesioniști. Poate că ai auzit de domnul doctor Ioan Bogdan Andrei. Dacă nu, îl poți căuta. Doar cuvinte de laudă. Pe mine m-a operat dumnealui și după m-am recuperat la această clinică.