| M21mihai a întrebat:

Unde pot face analize la sange, si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La spital / laboratoare private.

Daca te duci cu trimitere de la medicul de familie nu costa nimic

| DianaDobritoiu a răspuns:

La un cabinet medical. Depinde unde este la tine in oras. Poti intreba medicul de familie.

| Lupu_Gabriela_1984 a răspuns:

Buna. Analizele se pot face la un centrul de recoltare, fiecare centru are preturile lui. Cel mai bine intri pe Google si cauti centrele de recoltare a sangelui cu preturile cele mai mici din localitatea ta.