| Victorelusu a întrebat:

Unde se alfa cea mai mare clinica din Romania?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui spital, depinde pe ce specializare doresti, din cate stiu, cel mai mare spital de cardiologie din tara este la Covasna, Oncologic cred ca in Bucuresti.

| Geutzu96 a răspuns:

Sanador, cel mai mare spital privat din România,

Citește mai mult la: https://www.profit.ro/......t-15495435

Informaţiile publicate de Profit.ro pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere şi cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.