| lazio9 a întrebat:

Unde se gaseste de cumparat masca de par de la Avon Planet Spa cu ulei de masline?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame daca vrei produse ln_anamaria@yahoo.com

| LoOvE a răspuns:

Contacteaza-ma si faci comanda la mine.sunt reprezentant avon

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Poti comanda de pe site-ul Avon: www.avoncosmetics.ro sau de la tarabele avon pe care la mai gasesti pe strazi sau daca primesti brosura ii poti spune celui care ti-a dat-o ca o vrei. Funda?

| AdrianaSava a răspuns:

Poti comanda produse avon direct din magazinul meu online: www.avon.ro/magazin/avonbrasovoffice

| Avram_Roxana_1992 a răspuns:

Iti pot oferi masca de par cu extract de masline Planet Spa cu numai 16 lei (sigilata)! Ma poti contacta pe adresa de mail rxnavr@gmail.com.