| BRoxana a întrebat:

Mi-am luat recent masca de par de la planet spa cu ulei de masline de la avon numai ca nu stiu cand se utilizeaza, dupa baie, inainte, oricand? stiti careva unde as putea gasi informatii sau sa-mi puteti spune voi...

Răspuns Câştigător
| madalina_2618 a răspuns:

Pai si eu am masca d par de la avon cu extract de masline...se foloseste in felul urmator:dupa spalarea parului cu sampon sa balsam, se clateste bine parul apoi se aplica masca de par.se lasa 20 minute apoi se clateste din nou... funda?big grin:big grinbig grin

1 răspuns:
| alexutza_7359 a răspuns:

Nu se prea gasesc informatii, am cautat si eu.
eu o folosesc atunci cand fac baie. Sperca te'am ajutat cu o ideehappy