| ladygaga a întrebat:

Masca de par cu ulei de masline Planet Spa de la Avon e buna? A incercat cineva? mersi

8 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

In loc sa incerci o masca cu ulei de masline (in care e posibil nici sa nu fie ulei ), mai bine incearca o masca de par homemade.Macar asa stii cu ce te dai pe par.

| federerdinamo a răspuns:

Nu am incercat dar eu iti dau un sfat. Incearca masca de par de la ORIFLAME e foarte buna eu chiar am una si au mai comandat cativa si au fost foarte multumiti. Cele de la avon nu stiu ca sunt de bune si in primul rand uneori acele produse sunt expirate sper ca ti-am fost de ajutor>big grin

| VIPER a răspuns:

De bunA

Răspuns utilizator avertizat
| bellekamms a răspuns:

Da este f buna, dar sa nu te dai la radacina ca ingrasa parul. Aplici masca de la jumatatea firului de par, dupa ce te samponezi si clatesti si o lasi pe par 10 min dupa care clatesti din nou cu apa calduta di abundenta. Ultima apa de clatire sa fie un pic mai rece.Vei avea un par super matasos, vei vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se foloseste masca de par cu ulei de masline...stie candva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesc masca de par...mai folosesc si balsam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e buna si nici nu e foarte skumpa.eu sunt reprezentant si am folosit foarte multe produse avon sunt cele mai bune, jur