| imihaistoian a întrebat:

Unde sunt centre de recoltare de celule stem in Romania si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crinusofia a răspuns:

Buna, a mai intrebat cineva pe aici de banci de celule stem si iti raspund acelasi lucru: eu am auzit de Baby Stem, au parteneriat cu Seracell din Germania si sunt foarte renumiti pentru serviciile lor. Iti las si un link, unde afli tot ce vrei despre ei. Mi se pare interesant ca poti plati in rate si ca recolteaza cate 6 esantioane, din care ramai cu 5 pentru un eventual tratament. Uite aici: http://www.babystem.ro/celule-stem

| Cristinne85 a răspuns:

Pe site-ul Agentiei Nationale de Transplant gasesti lista bancilor de celule stem autorizate sa functioneze.
http://www.transplant.ro/AuthSP_2010.htm