Întrebare recomandată | crika a întrebat:

Buna,

Cunoaste cineva cazuri reale ale unor oameni care si-au facut un transplat cu celule stem? Un prieten de-al meu a donat saptamana trecute celule stem pentru bolnavii de leucemie din Romania in cadrul campaniei "Doneaza o sansa la viata" si am aflat ca pot deveni oricand donator daca vreau sa ajut pe cineva. Am gasit aici informatii despre cum functioneaza celula stem http://www.babystem.ro/celule-stem insa vreau sa aflu despre experientele reale ale unor oameni care chiar au fost ajutati de un transplant cu celule stem, daca le cunoasteti.

Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marasiatat a răspuns:

1. Foarte frumos gestul prietenului tau!
2. Nu, nu cunosc!
3. Cum am mai spus-o, nu risti, nu castigi!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inseamna ca nu stie nimeni daca nu ai primit raspuns, gasesti rasfoind prin google pentru ca nici eu nu cunosc cazuri similare.

| rapp2020 a răspuns:

Eu nu cunosc cazuri de genuthinking