| pery a întrebat:

Uneori simit ca nu am viata simt ca as vrea sa fac ceva dar nu stiu ce va rog ajutati-ma dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaela_6858 a răspuns:

Iti propun sa vorbesti cu un psiholog despre aceasta problema sigur el te va ajuta si eu am avut esti intr-o depresie eu am primit iubire in perioada aia si mi-a trecut, depinde tie iti trebuie iubire ca sa poti sa fi mai binewinking

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Incearca sa iesi mai mult cu prietenii sa te distrezi mai mult sau sa stai cu familia mai mult (daca esti familist) si totusi daca asta nu ajuta doar atunci apeleaza la un psiholog (cand simtit ca singur nu te descurci).