| hellokittyalba a întrebat:

Urgent! Luna aceasta mi-a venit menstruatia pe 07.06. 2013 dupa care tot luna aceasta mi-a venit pe 22.06. 2013. Luna viitoare (adica iulie) nu o sa imi mai vina daca mi-a venit luna asta de doua ori? e ceva grav? Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

O sa-ti vina si in iulie, se pare ca ai ciclu neregulat, nu e asa de grav...se mai intampla