| whatever_6253 a întrebat:

Avand in vedere ca nu am mai avut contact sexual neprotejat de pe data de 30.05, iar pe iunie menstruatia mi-a venit normal, pe 07.06 si m-a tinut 3-4 zile, cum tine de obicei, exista vreo posibilitate sa fiu gravida?
De asemenea, menstruatia ar fi trebuit sa-mi vina in iulie pe 4 sau 5, dar nu mi-a venit.
Putin ajutor?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil nu esti insarcinata. Totusi, exista un risc foarte mic. Fa-ti un test de sarcina pentru linistea ta. Si daca menstruatia intarzie mai mult de 5-6 zile, du-te la ginecolog.

| andreeada a răspuns:

Se prea poate multe persoane spun ca gata daca le vine nu sunt gravide cunosc o femeie care i-a venit regulat pana a nascut cel mai simplu mod de a te linisti e sa verifici, du-te la farmacie si cere un test de sarcina! e simplu si usor, succes!happy