| SuntEu24 a întrebat:

! URGENT!

Maine îmi voi face frenectomie cu laserul și întrebarea mea este dacă doare. Sunt foarte îngrijorat si vreau sa aud niște păreri de la oameni care au trecut prin asta, cum a fost recuperarea?

Cei care nu au făcut asa ceva sau nu se pricep sa nu se oboseasca sa comenteze

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Suntem în 2021, nu mai doare niciun fel de intervenție chirurgicală deoarece se folosește anestezie.